Jak wybrać portfel dla mężczyzny?

Wólka Kosowska | 2020-10-29 | Czytano 13 razy
0 głosów

Portfel to jeden z naszych ulubionych patentów na obdarowanie kogoś czymś praktycznym i eleganckim. Nie znajdziemy nikogo, komu nie przydałby się nowy portfel- a już zwłaszcza dotyczy to mężczyzn, którzy zwykli zmieniać swoje portfele na nowe dość rzadko. Portfele więc kupujemy na urodziny, pod choinkę, z okazji czyjegoś sukcesu, etc. Jaki portfel wybrać najlepiej dla mężczyzny- dla taty, męża czy chłopaka?

Portfel - zawsze uniwersalny prezent

Jak już wspomnieliśmy, nie ma chyba osoby, która nie ucieszyłaby się z otrzymanego portfela. To prezent elegancki i uniwersalny, a przy tym wyrażający to, iż dbamy o komfort i bezpieczeństwo osoby nim obdarowywanej. Portfele na prezent kupujemy nie tylko bliskim mężczyznom- mężom, synom czy ojcom, ale to dobry pomysł na podarunek także dla współpracownika, który zaprosił nas na swoje urodzinowe przyjęcie. Większość mężczyzn lubi klasykę, jeśli mówimy o portfelach, dlatego najlepiej sprawdzi się tradycyjny portfel wykonany z miękkiej i trwałej naturalnej skóry. 

Jakie cechy powinien mieć idealny męski portfel? Mężczyźni nieczęsto zmieniają dodatki, w tym portfele, więc zdecydowanie powinien być to portfel na tyle solidny, by posłużył chociaż kilka lat. Wytrzymałość i elegancja to podstawowe priorytety przy wyborze odpowiedniego portfela na męża, taty czy kolegi, dlatego warto wybierać portfele wykonane ze skóry naturalnej lub bardzo wysokiej jakości skóry ekologicznej- choć w tym przypadku istnieje niebezpieczeństwo, iż rogi takiego portfela z czasem się wytrą. Skórzane portfele pasują każdemu mężczyźnie- czy to eleganckiemu panu na stanowisku czy też młodszej osobie, która na co dzień nosi casualowe stylizacje.

Portfel męski kupiony w hurtowni portfeli online Versoli.pl to najczęściej jedyny męski organizer, dlatego ważna jest również jego wielkość i pojemność. Warto podpatrzeć jaki portfel do tej pory nosił dany mężczyzna- czy był to poręczny portfel, który można włożyć w kieszeń jeansów czy coś większego. Idealny portfel to taki, który pomieści i karty płatnicze i pieniądze w gotówce oraz najpotrzebniejsze dokumenty jak dowód osobisty czy prawo jazdy. 

Na wygodę użytkowania męskiego portfela składa się także rodzaj zapięcia jakie posiada dany model. Zdecydowana większość portfeli, zwłaszcza tych wykonanych ze skóry, wyposażona jest w dwa typy zapięć: na zamek i na zatrzask, ale też znajdziemy wiele portfeli bez zapięcia- składanych. Jeśli mężczyzna boi się, iż jakieś ważne dokumenty czy karty mogą mu się zagubić i wypaść, warto zainwestować wtedy zdecydowanie w portfel z zamkiem lub z solidnym zatrzaskiem. 

Kolor portfela

Najczęściej widujemy u mężczyzn portfele czarne lub brązowe, czyli zupełną klasykę. Jeśli zamierzamy sprezentować mężczyźnie portfel, warto przypatrzeć się temu, jakie buty nosi, jakie mają one kolor, a także jaki kolor ma jego pasek od zegarka, pasek od spodni, a także teczka- jeśli takową nosi. To zdecydowanie nakieruje nas dość mocno na wybór odpowiedniej kolorystyki. Ostatnimi czasy bardzo popularny stał się także kolor granatowy i to właśnie granatowe portfele są obecnie bardzo modne. Ale także koniakowe, bordowe, a co bardziej ekstrawaganccy mężczyźni, nie odmówią także noszenia portfela w kolorze soczystej lub bardziej zgaszonej czerwieni.

W pobliżu Wólka Kosowska na MyTravelBlog.pl

w lini prostej: 0km
Początki....
w lini prostej: 0km
Wycieczki po Polsce
w lini prostej: 0km
Dylemat zmroku
w lini prostej: 0km
JACGUELINE-1962 annee.
w lini prostej: 0km
JACGUELINE-1962 annee.
w lini prostej: 0km
Jak? Za ile? Co zobaczyć?
w lini prostej: 0km
Puszcza Kampinoska
w lini prostej: 0km
Ciekawe strony o Kaminosie
w lini prostej: 0km
Jak zaprojektować i założyć ogród?
w lini prostej: 0km
Pomoc w pozyskaniu kredytu hipotecznego.
w lini prostej: 0km
Altany kryte strzechą w ogrodzie.
w lini prostej: 0km
Jak sprawdzić adres IP ?