Wakacyjna Turcja

Alanya | 2018-02-22 | Czytano 234 razy
0 głosów

Kilka ciekawostek o Turcji i wakacjach w Alanii. Coś, co każdy powinien wiedzieć zanim wybierze się na wspaniałe wakacje. Turcja to doskonałe miejsce na wakacje jeśli chcecie naprawdę odpocząć i nie martwić się o pogodę. Tam zawsze świeci słońce. Słońce, któe cudownie opala i sprawia, że wszyscy są radośni, zadowoleni i na luzie.

Życie  w Tureckich miejscowościach turystycznych toczy się leniwie, spokojnie. Nie ma miejsca na pośpiech. W takich warunkach idealnie się wypoczywa i ładuje akumulatory. To doskonałe miejsce na udane wakacje, które będziemy długo i miło wspominać. 

Turcja jest piękna - Moje zdjęcia i blogi z podróży i wypraw
Turcja jest piękna

Turcja to nie tylko plaże i morze. To także masa zabytków i miejsc idealnych do zwiedzania. Jeśli mamy tylko ochotę, możemy bez problemu znaleźć odpowiednie wyczieczki fakulatywne. Wycieczki, które dopasujemy bez problemu do naszych zainteresowań i oczekiwań. Będąc w Alanii i okolicach warto skorzystać z bogatej oferty wycieczek organizowanych przez lokalne biuro podróży alanyaonline.pl. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że zobaczymy wszystko co powinniśmy zobaczyć. Mamy też gwarancję, że wycieczki będą miały przewodnika, który doskonale mówi po POLSKU. Tak, to są polskojęzyczne wycieczki. Zresztą nie tylko przewodnicy mówią z naszym języku. Obsługa biura także mówi po polsku.

W zależności od tego, czy chcemy odpoczywać imprezując, czy może zwiedzając wybierzemy bez problemu odpowiednie wycieczki. Kapadocja, Pamukkale, nurkowanie, rejst statkiem pirackim, jeep safari to tylko niektóre z przykładów atrakcji jakie na nas czekają na miejscu. Wszystko możemy wybrać według własnych upodobań i oczekiwań. Tak spędzone wakacje będą z pewnością niezwykle przyjemne i odpoczniemy za wsze czasy. 

Godne polecenia

Ciekawe miejsca pobliżu
Wzgórze Kale Zielony Kanion Latanie paralotnią Muzea
Zakwaterowanie
Hotel
Adresy!
Saray Mah. Haci Hamdioğlu Sk. Kale Apt. 23/1, 07-400 Alanya

W pobliżu Alanya na MyTravelBlog.pl

w lini prostej: 0.3km
Wspomnienia... Alanya
w lini prostej: 1.9km
Turcja - Alanya
w lini prostej: 8.5km
Turcja - raj dla każdego turysty
w lini prostej: 58.3km
Manavgat, wodospady i Meczet
w lini prostej: 61.5km
Turcja, Side
w lini prostej: 62km
TURCJA
w lini prostej: 308.6km
Pamukkale - białe tarasy
w lini prostej: 309.2km
Hierapolis - Starożytne miasto
w lini prostej: 584.9km
Bałkany Południowo-Wschodnie
w lini prostej: 631km
Izrael cz.1 - Jerozolima
w lini prostej: 643km
Izrael cz.2 - Betlejem - Dom Chleba
w lini prostej: 753.1km
Piramidy w Gizie