Rolety plisowane do okien dachowych

Śląsk | 2019-02-08 | Czytano 23 razy
0 głosów

Pokoje na poddaszu są zwykle ciepłe i pełne światła. W związku z tym należy je odpowiednio zabezpieczać przed nadmiernym nasłonecznieniem. Do tego konieczne będą skuteczne i wygodne osłony okienne, takie jak rolety plisowane do okien dachowych.

By zapewnić sobie codzienny komfort dowolnego dostosowania intensywności naturalnego światła na poddaszu, najlepiej jest zdecydować się na rolety plisowane do okien dachowych. Ze względu na swój mechanizm działania doskonale spełniają swoją rolę w takich pomieszczeniach.  

Dlaczego warto wybrać rolety plisowane do okien dachowych?

 - Moje zdjęcia i blogi z podróży i wypraw

Okna dachowe są bardzo specyficznie ulokowane. Zwykle są ułożone pod większym lub mniejszym kątem, dlatego klasyczne osłony byłyby w tym przypadku zupełnie niefunkcjonalne. Rozwiązaniem są rolety plisowane do okien dachowych. Instalacja składająca się z dwóch profili i prowadnicy, sprawia, że przylegają do powierzchni szyby. Co więcej, można je zsuwać zarówno od góry, jak i od dołu. Chcąc osłonić wzrok przed rażącymi promieniami słonecznymi można zasunąć plisę jedynie na wybranej wysokości, bez konieczności zasłaniania całej powierzchni okna.

Jak najlepiej dobrać rolety plisowane do okien dachowych?

Rolety plisowane do okien dachowych przede wszystkim powinny być idealnie dopasowane pod względem wymiarów. Tylko wtedy będą w pełni poprawnie funkcjonować. Nawet kilkumilimetrowy błąd może utrudniać codzienne użytkowanie. Ogromnie ważne jest także to, by dobrze dobrać ich transparentność – wybierać można od niemalże zupełnej przezroczystości do kompletnego zaciemnienia.

Gdzie kupić rolety plisowane do okien dachowych?

Ponieważ rolety plisowane do okien dachowych bezwzględnie należy dokładnie dopasować do swoich potrzeb, najsłuszniej jest zdecydować się na zamówienie ich na wymiar. Tylko w ten sposób ma się pewność, że będą idealnie pasować, zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym.

Rolety plisowane do okien dachowych to wygoda i funkcjonalność w jednym. Nie tylko doskonale chronią przed intensywnym światłem i upałem, ale także intrygująco się prezentują. Zabezpiecz swoje okna na poddaszu w najlepszy sposób!

W pobliżu Śląsk na MyTravelBlog.pl

w lini prostej: 0km
Noclegi Sudety, narty i co potem
w lini prostej: 0km
Darmowe mp3 do pobrania na komputer
w lini prostej: 0km
Wygodny wypoczynek w ogrodzie - huśtawki ogrodowe.
w lini prostej: 0km
Dmuchańce - idealne zabawki na lato.
w lini prostej: 0km
Makijaż permanentny podkreślenie urody
w lini prostej: 0km
Projektowanie wnętrz - warto skorzystać z pomocy architekta.
w lini prostej: 0km
sklep z zabawkami czyli jakie zabawki dla dzieci
w lini prostej: 0km
bezpieczne kredyty - czyli jak pozyczać
w lini prostej: 0km
Trwały makijaż to makijaż permanentny
w lini prostej: 0km
wózki wielofunkcyjne czyli coś o wózek 3w1
w lini prostej: 0km
Pomysły na dekoracje kościoła.
w lini prostej: 0km
Sala weselna nowe inspiracje