Nick: marcysia841

marcysia841

Czesc. Nazywam się Marcelina, przyjaciele mówią '' cyśka ''  rocznikowo mam 15 lat ;) Mam blond włosy, kolor oczu nie wiem jaki mam. Chodzę do gimnazjum. Mieszkam w okolicach Krakowa. 
Mam młodszego brata, ktory ma 5 lat. W szkole najbardziej lubię wf i zajęcia artystyczne ;) Uwielbiam piłkę ręczną i koszykówkę. Nie jestem fanka czytania ksiązek. W wolnym czasie zazwyczaj wychodzę na pole razem z koleżankami Amelią, Klaudią, Gabrysią. Zazwyczaj jeżdzimy na rowerach, rolkach, chodzimy się gdzieś przejśc. Kiedyś tak grałam na gitarze i śpiewałam, ale teraz już nie i nie wracam do tego. Jestem osobą zwariowaną, znajomi mówią mi ze jestem pokręcona. Mam taką jedną osobę z którą siedzę z szkole uwielbiam ją zawsze się coś dzieję jak ona jest nazywa się Natalia(15lat). W maju jadę na zawody i mam taką osobę, która trzymie za mnie kciuki za co jej dziękuje jak to czyta. Noo to chyba tyle.
                                                                                         Marcysia:* 

wpis na blogu
Czasem życie się sypie i nie możesz nic poradzić, kiedy wszystko co kochałeś nagle zaczyna Cię ranić.

 Próbowałeś kiedyś walczyć ze sobą? Wmawiać sobie, że masz rację, choć tak naprawdę nawet się o nią nie otarłeś? Mówić, że jest dobrze, a wewnątrz czuć wybuchające...