Jaki szal wybrać na jesień?

Częstochowa | 2019-10-11 | Czytano 50 razy
0 głosów

Wraz z nadchodzącą jesienną porą, zaglądamy do wnętrz szafy w poszukiwaniu cieplejszej garderoby. Cienkie sukienki i bluzki chowamy do przyszłego sezonu a kompletujemy ciepłe swetry, płaszcze i dodatki.

Jesienne spacery należą do bardzo przyjemnych, pod warunkiem, że aura dopisuje. Piękne kolory otaczającego świata można podziwiać do woli, warto jednak odpowiednio się do tego przygotować. Poza ciepłym okryciem wierzchnim, koniecznym dodatkiem jest coś co otuli nam szyję. Ciepły szal czy chusta uprzyjemnią nawet chłodne chwile. Grubsze, utkane z dodatkiem kaszmiru czy wełny szaliki, przyjemnie miękkie i puszyste, to idealny wybór na jesień. Chronią przed wiatrem i nieprzyjemnym chłodem. Wybór wzorów i kolorów jest tak duży, że bez trudu każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Wartymi uwagi są szale orientalne. Posiadają oryginalne wzory, i kolorystykę można dobrać według tego co jest obecnie modne. Taki orientalny szal jest zazwyczaj utkany ręcznie, z paszminy. Jest to mieszanka kaszmiru i jedwabiu. Dzięki takiemu połączeniu są one miękkie i ciepłe. Jednak, by cieszyć się ich jakością jak najdłużej, warto wybrać takie, które zrobione są z oryginalnej paszminy. Poznać to można po pierwsze po ich cenie, ale też po sposobie barwienia włókien. Oryginalną paszminę farbuje się przed utkaniem szala.

W pobliżu Częstochowa na MyTravelBlog.pl

w lini prostej: 0km
Krycie strzechą altany murowanej.
w lini prostej: 8km
Moje wakacje 2010
w lini prostej: 8km
Ubezpieczenie podróżne
w lini prostej: 78km
Ile zarabia tłumacz języka angielskiego?
w lini prostej: 489.3km
Z Wizytą u Mormonów
w lini prostej: 671.6km
Wypad do Fortu Atkinson
w lini prostej: 909.7km
1880 Town
w lini prostej: 1595.5km
Najpiekniejsza linia kolejow na świecie....
w lini prostej: 1700.5km
WAKACJE 2009
w lini prostej: 1816.4km
Kanada - Kraj klonowego liścia
w lini prostej: 1848.6km
Mały John nad Pacyfikiem
w lini prostej: 2071.8km
American taste