Wakacyjny obóz

Londyn | 2012-07-27 | Czytano 90 razy
1 głos
… i jeszcze tylko kilka dni i w końcu wyjeżdżam na wakacyjny obóz. To będzie już mój drugi raz, mam nadzieję, że będzie równie udany, jak w zeszłym roku. Nawet miejsce wybrałam to samo, a mianowicie piękne miasteczko w Anglii. Jadę tam razem z moją przyjaciółką Kingą.
Myślę, że gdybym pojechała sama na początku byłoby mi smutno, ale zeszłym razem poznałam mnóstwo fajnych osób, że nie mogłabym się nudzić.
Obóz będzie trwał dwa tygodnie, obu tylko pogoda była lepsza niż rok temu. Wówczas przez ponad tydzień padał deszcz, bez parasolki i kaloszy nie można było wyjść. Jednak mimo to wychowawcy tak nam organizowali czas, że nikt się nie nudził. Wręcz przeciwnie czas strasznie szybko uciekał. Zawsze jest tak, że jak jest fajnie, to szybko wracamy do rzeczywistości.
Mimo wszystko i tak nie mogę tego wyjazdu się doczekać.
Ostatnio byłam bardzo zachwycona przeprawą promem, którym pierwszy raz płynęłam. Zawsze myślałam, że promy to nic specjalnego. Taka większa tratwa do przewozu samochodów i ludzi. Dlatego ogromnie się zdziwiłam, gdy ten prom zobaczyłam.
Był olbrzymi i bardzo ładny w środku. Na pokładzie była restauracja, kawiarnia, sklepy, a nawet kino. Niestety z kina nie skorzystaliśmy, może tym razem się uda.
Na pewno skorzystam z możliwości zakupu moich ulubionych perfum. Wyprosiłam mamę, żeby dała mi na nie pieniądze. W końcu mogę zaoszczędzić prawie 100 zł., a mój flakon jest już prawie pusty, jeszcze kilka razy go użyję i będzie koniec. Akurat na obozie będę miała nowy zapas.
W kalendarzu już odhaczam dni do mojego wyjazdu, jest ich już coraz mniej…

W pobliżu Londyn na MyTravelBlog.pl

w lini prostej: 99.3km
Polnocno zachodnia Argentyna
w lini prostej: 102.5km
Podróże na wesoło
w lini prostej: 1270.2km
Salta
w lini prostej: 1542.6km
www.henhen.pl: w rok dookoła świata przez 4 kontynenty
w lini prostej: 2913.4km
Ica, alkoholowa stolica Peru
w lini prostej: 2976.1km
krajobraz po trzesieniu ziemi... w rok pozniej
w lini prostej: 3184.9km
wspomnienia z Limy...
w lini prostej: 3695.7km
Ceviche Cooking Class
w lini prostej: 4437.9km
EcuadorArgentina2011
w lini prostej: 4546.8km
Angel Fals
w lini prostej: 4939.9km
magiczna wenezuela
w lini prostej: 5876.6km
Gwada po raz drugi